Nutně potřebuji hlásky

ZDE

Jde o rychlosoutěž, kdo první bude mít 100 no a tak mi prosím pomocte, budu vám moc vděčná!

Nakrm mněNakrm moje drobečky a budu ti moc vděčná!


Prosím moc moc o hlásky pro Lil Ortensii Tadýý
a pro LaIs Tadýýý. Budu Vám mocinky moc vděčná :-*

Prosinec 2009

Článek no. 2

7. prosince 2009 v 22:27 | Lil Ortensie |  My DiArY
Nejsem básnířka! A nesnáším tohle označení. A nesnáším nemoci. A nesnáším svůj život. A nesnáším tyhle řeči! Dost!! Mám v hlavě jenom zlost a nevím na co, nemůžu myslet na nic jiného než na zlobu. Nenávidím nic. Čím to je? Já nevím ale chci aby to šlo pryč. Nemohu spát - mám noční můry. Nemůžu bdít - chce se mi spát. Nemůžu nic. Prášky nezabírají.

Snažím se na nic nemyslet, relaxovat, dokud jsem doma. Ale už nemůžu nepřemýšlet. Protože když nemyslím, tak se nudím. Strašlivě. Alespoň že je se mnou doma sestra. Můžeme si povídat. Ale ona nechápe moje pocity. Shit!

Chci spát!! Usnout a spát strašně dlouho! Ale nejde to! Musím tu být. Ne kvůli sobě, ale kvůli lidem. Drží mě nad vodou a já se nevzdávám, to bych nebyla já.

Jdu do postele a budu doufat, že nepřijdou můry. Nesnáším je a ony mne.

Sladké sny
Lil Ortensie

Článek no. 1

6. prosince 2009 v 13:43 | Lil Ortensie |  My DiArY
Má tu někdo pocit, že se blíží Vánoce? Já tedy rozhodne ne. Nic mi je nepřipomíná. Ani sníh, který se měl už necelý měsíc povalovat na silnicích, ani stav mé peněženky, která by měla být před Vánocemi plná. Nic, prostě nic. Dokonce ani nemám přítele na svátky. Děěěs. Představa dalšího roku stráveného v rodinném kruhu mě patřičně děsí. Ale život je prostě takový, jaký si ho uděláš.

Jak sami dobře víte, tento blog je plný všeho možného. Nějaký čas dokonce nefungoval, pro neschopnost majitelky. A když už jsem se vrátila zpět, nechci, aby to tu bylo jen o barevných obrázcích zkopírovaných z jiných stránek, o stupidních bleskovkách apod. Chci, aby to bylo o mně. Především o mně. Proto se tento článek jmenuje tak, jak se jmenuje. Poukazuje na to, že se chystá změna. A snad k lepšímu.

Nemoc mě dohnala k tomu, abych opět otevřela starý blok. Dnes jsem totiž měla sen, který mi vehnal skvělý nápad pro příběh. Snad to vyjde a něco se s toho utvoří, bylo by mi líto zahodit takové skvělé téma. Jo a také jsem napsala několik básniček, to víte, když je člověku špatně, všechno to na něj tak nějak spadne a pak se píše jedna báseň.

No nic, jdu si lehnout, klátí mě nemoc.

Lil Ortensie


Nemocenská

5. prosince 2009 v 22:54 | Lil Ortensie |  My DiArY
Ahooooooooooooj!

Tak zase po týdnu píšu a mám špatnou zprávu - jsem nemocnááá :-((( Nesnáším chřipku a ejhle - mám jí. Z nosu mi teče, horečka mi prohání hlavu a necítím klouby. :-/ Je to bíííída.
A co Vy? Jináč přeji hodně bohatého Mikuldu, u mě byl a něco mi tu nechal, jsem ráda, sice už to nejsou ty nabyté sáčky plné levných čokolád, ale pár pytlíků brambůrků taky potěší :-D

Jinak u mě nic moc novýho, zasejc píšu nějaký básničky, pak je sem možná hodím, ještě uvidím.

Jo a dneska jsem se mrkla na 2012 a teď dostahovávám Nový Měsíc, tak se na to zítra mrknu. Mno jo no, sem hacker, a co má být? :-D :-D

No nic zlata, končím, jdu si lehnout zase, tak se tu mějte a páááá :-*

Nemocná a možná
chro chro
radši nic
Lil Ortensie

Ikonky