Nutně potřebuji hlásky

ZDE

Jde o rychlosoutěž, kdo první bude mít 100 no a tak mi prosím pomocte, budu vám moc vděčná!

Nakrm mněNakrm moje drobečky a budu ti moc vděčná!


Prosím moc moc o hlásky pro Lil Ortensii Tadýý
a pro LaIs Tadýýý. Budu Vám mocinky moc vděčná :-*

Červenec 2008

Jste EMO?

31. července 2008 v 18:50 | Lais |  QuEsTiOnNaIrE
Takže Vám tu nabízím úplně první anketku a doufám, že se hojně zapojíte. Jinak jsem stále na ICQ a SKYPE, takže pokud chcete, kontakty na mě najdete v příslušné sekci. Ráda poznám nové lidi.

Mé nejoblíbenější obrázky

30. července 2008 v 20:03 | Lais |  EmO pIcTurEs
Tento obrázek mám velice ráda, protože přesně vystihuje depresi oné dívky.
Další skvělý obrázek, který mám moc ráda!
Nu a třetí obrázek, který mám ráda. Je velice emotivní, proto se mi líbí!

Emo pravidla

30. července 2008 v 19:45 | Lais |  EmO RuLeS
Emo pravidla nejsou! To by jste si měli sakra uvědomit. Proč by měl mít nějaký životní styl pravidla. Vždyť to ani není možné. Životní styl znamená to co každý den žijeme, jaké máme názory, co děláme ve volném čase, s jakými lidmi trávíme svůj život. A podle toho se můžete zařadit do určitého životního stylu. Slovo zařadit ale nesmíte brát doslovně. Někdo má rád diskotéky a uplá trička, tak je třeba technař. Ale neexistují žádné technařské pravidla.
A stejně tak je to i s emo stylem. Někomu se líbí žít emocionálně, tak je prostě emo. Ale i přesto, že emo nemá pravidla, můžeme emaře (ne emo pozéra) poznat podle určitých znaků. Emo uznává jakýsi životní styl a názory. Chce ovlivnit společnost, aby se chovala etičtěji a hummáněji - hlavně potom vůči zvířatům a přírodě jako takové. Proto se zajímá o politiku, ekologii a morální zásady. A i proto je zde snaha stát se sXe (SxE), což znamená "straight edge" - žádné drogy, tabák, alkohol (někdy třeba i kofein) a hlavně být veganem či vegetariánem. Také je tu samozřejmě silný " kult " DIY (nebo-li "Do It Yourself"), který spočívá ve vyrábění si různého oblečení, doplňků a pod. různými technikami. Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost. To by tak zhruba bylo k tomuto životnímu stylu.

Ikonky